Modular Kiosk Technical Specifications

KABINA TECHNICKÉ SPECIFIKACE
PODMÍNKY ZEMĚTŘESENÍ 1. stupeň
KLIMATICKÉ PODMÍNKY Vhodné pro 3. klimatickou oblast
HODNOTA SNĚHOVÉ ZATÍŽENÍ 80 Kg/m;
HODNOTA RYCHLOSTI VĚTRU 80 km / hod (kabina musí být připevněna k zemi)
KOVOVÉ DÍLY ST 37 Pozinkovaný kovový
CEMENTOVA DESKA TS EN 634-2 Cementova deska - Reakce na oheň klass B;
IZOLACE TS EN 13165 - Polyuretanová pěna - třída požární reakce B;
KAPACITA ZAŘÍZENÍ PODVOZKU 200 Kg/m²
ZAKLAD
SYSTEM Aplikujeme na speciálně tvarované ocelové konstrukce a jednotlivé nosné pozinkované profilové díly. Oblast, kde bude kabina umístěna, musí být plochá.
PODLAHOVÉ POKRYTÍ PVC Mineflo s tloušťkou 2,5 mm se používá jako podlahová krytina na deskách z cementové desky bez zápachu a ohnivzdornosti o tloušťce 16 mm jako základové krytiny kabiny.
VNĚJŠÍ STĚNA
MOLD SYSTEM Speciálně tvarované ocelové konstrukce a hliníkové formy. Kabina je vyrobena z polyesterového sendvičového panelu tím, že je lisována uvnitř forem prostřednictvím automatizované výrobní technologie, která je druhého svého druhu. rozpouštědlový plyn se odstraní ze sendvičového panelu s gelovou vrstvou při teplotě 50 ° C.
VÝROBNÍ SYSTÉM KABINY Vyrábí se z polyesterového materiálu vyztuženého skelnými vlákny jako dvojité stěny s polyuretanovým sendvičovým panelem, který je ošetřen uvnitř trouby o 50 stupňů. Po šroubování speciálně tvarovaných modulárních panelů se přidává antibakteriální neutrální silikon, který chrání kabinu proti vodě, sněhu, prachu, hmyzu a bakteriím. Navíc dává kabině hygienickou a dlouhotrvající strukturu.
VNĚJŠÍ POVRCH Používá se speciální gelcoat na bázi polyesteru, který je odolný vůči ultrafialovému záření, na bázi polyesteru, na bázi bílé barvy, což poskytuje vlastnosti, které lze umývat v kabině, antikorozní a nerezavějící.
VNITŘNÍ POVRCH Používá se speciální gelcoat na bázi polyesteru, který je odolný vůči ultrafialovému záření, na bázi polyesteru, na bázi bílé barvy, což poskytuje vlastnosti, které lze umývat v kabině, antikorozní a nerezavějící.
IZOLACE STĚN 40 hustota 35 mm, polyuretanová pěna se vstřikuje pomocí stroje vyrobeného Itálií o hmotnosti 140 barů.
VNITŘNÍ STĚNA
SYSTEM Vyrábí se jako speciální tvarované panely, které jsou vyrobeny z polyesterového vlákna vyztuženého skleněnými vlákny GRP a vstřikovány tuhé polyuretanové pěny.
VNITŘNÍ POVRCHY Kompozitní panely jsou tvořeny z izoftalické akrylové zářivky bílé (fluorescenční) barvy s gelcoatovým a polyesterem vyztuženým skelnými vlákny.
IZOLACE STĚN 42 hustota nové generace plynné tuhé polyuretanové pěny nové generace se vstřikuje o tloušťce 35 mm pomocí vysokotlakého stroje uvnitř panelů, který zajišťuje vysokou izolaci hlavy a zvuku.
OBECNÉ SPECIFIKACE VNĚJŠÍ STĚNY
Vnější a vnitřní plochy panelů Karmod jsou vyráběny z bělavého geloatového materiálu, který je odolný při teplotách od +60 stupňů do -50 stupňů. Vnější a vnitřní panely jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mají antikorozní vlastnosti. Kabinové panely jsou omyvatelné, nerezové, odolné proti hnilobě a snadno se čistí.
STŘECHA
SYSTÉM STŘECHY Vyrábí se z polyesterového materiálu vyztuženého skelnými vlákny jako sendvičový panel s dvojitou stěnou. Po šroubování speciálně tvarovaných modulárních střešních panelů spolu s utěsněnými šrouby je přidán antibakteriální neutrální silikon, který chrání kabinu před vodou, sněhem, prachem, hmyzem a bakteriemi. Navíc dává kabině hygienickou a dlouhotrvající strukturu.
STŘEŠNÍ IZOLACE 42 hustota Polyuretanová pěna je vstřikována.
VNITŘNÍ POVRCHY Používá se speciální gelcoat na bázi polyesteru, který je odolný vůči ultrafialovému záření, na bázi polyesteru, na bázi bílé barvy, což poskytuje vlastnosti, které lze umývat v kabině, antikorozní a nerezavějící.
VNĚJŠÍ POVRCH Používá se speciální gelcoat na bázi polyesteru, který je odolný vůči ultrafialovému záření, na bázi polyesteru, na bázi bílé barvy, což poskytuje vlastnosti, které lze umývat v kabině, antikorozní a nerezavějící.
DVEŘE
VNĚJŠÍ DVEŘE Bílé PVC dveře s espagnolette zámkem. Rozměry jsou 71,5 * 184,5 cm a sklo dveří o tloušťce 4 mm. Pokud není požadováno zákazníkem, jsou dveře vyráběny v bílé barvě.
OKNA
OKNO Skládá se z bílého hliníkového rámu s práškovým nátěrem. Na přání zákazníka se rámce vyrábějí v bílé barvě.
SKLO Použije se tvrdé sklo o tloušťce 4 mm. To je v zájmu zachránit lidi v kabině v případě poškození okna.
BARVY
KOVOVÉ DÍLY Z rámu 150 * 150 až 270 * 270 jsou pro podvozek použity galvanizované ocelové profily o tloušťce 1,5 mm. Pro kabiny o rozměrech 270 * 270 jsou šasi vyrobeny z profilů a je použit jeden nástřik Rapid primární barvy.
" ELEKTRICKÁ INSTALACE (shromážděná na vnitřní rohové krytí)
KABEL 3x2.5 kabel NYM pro elektrickou energii 2000 W 220 V a 2x1,5 TSE (Turecký standardní institut) certifikovaný, první třídy značky kabel pro osvětlení.
POJISTKA Certifikáty TSE, prvotřídní značky jsou použity 16 ampér pojistky.
OSVĚTLENÍ Používají se certifikáty TSE, první třídy.
ZÁSUVKY A SPÍNAČE Používají se certifikáty TSE, první třídy.
SANITÁRNÍ ZAŘÍZENÍ (povrchově namontovaný)
ZDRAVOTNICKÝ SORTIMENT "> Používají se certifikáty TSE, první třídy.
VODOVODNI POTRUBI "> Používají se certifikáty TSE, první třídy.
ODPADNÍ VODNÍ POTRUBÍ Používají se certifikáty TSE, první třídy.
MOŽNÉ DOPLŇKY
Desky, stoly, police, dřezy, žaluzie, větrací ventilátory, vnitřní přepážky a WC jsou volitelným příslušenstvím, které lze na požádání přidat.
NÁKLAD
V případech, kdy není možné jezdit s jeřábem, existují speciální podvozky, které umožňují přepravu pomocí vysokozdvižného vozíku nebo transpaletu. Vozidlo se musí přiblížit až k oblasti, kde bude kabina stažena.
Karmod Prefabrikated Building Technologies má právo provádět změny v technických specifikacích.