Staveništní konstrukce pro těžbu

Celková plocha 524 + 224
Oblast, která se má použít Turecko, Erzincan
V současné době si tento projekt prohlíží 23 hosté

Prefabrikovaná pracoviště Karmod jsou nejpreferovanější volbou pro pracoviště společností zabývajících se průzkumem a těžbou zlata, plynu a benzínu. Společnost Anagold mining, která provádí těžbu zlata v provincii Erzincan, si vybrala společnost Karmod jako dodavatele montovaných staveb pro pracoviště.

Budovy pracoviště dolu Anagold, které vyrobila společnost Karmod, se skládaly z jedné jednopodlažní a jedné dvoupodlažní budovy.

Dvoupodlažní pracovní budova měla rozlohu 524 m², která zahrnovala jídelnu, ubytovnu, odpočinkové a šatní prostory a WC se sprchou. Jednopodlažní pracovní budova měla rozlohu 224 m² a slouží jako administrativní budova, která obsahuje administrativní místnosti, pracovny inženýrů a technického personálu, zasedací místnost, seminární místnost atd.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty