Montované stavby pro projekt Shahdeniz-2 v Ázerbájdžánu

Účel použití Dělnický kampus Staveniště Budovy
Model budovy Kombinovaný kontejner s prefabrikovanou konstrukcí a demontovanými sendvičovými panely
Počet budov 126
Celková plocha 3.870 m²
Rok projektu 2012
Oblast, která se má použít Baku, Ázerbájdžán
V současné době si tento projekt prohlíží 44 hosté

Partnerství BP-AZFEN se ujalo projektu výstavby plynovodu, který bude přepravovat plyn z Ázerbájdžánu do Evropy přes Turecko, a společnost Karmod byla vybrána jako partner pro řešení montovaných budov na staveništi.

Společnost Karmod poskytla veškerá řešení budov staveniště a první dokončené řešení zahrnovalo kanceláře, jídelnu, sklady, bezpečnostní kancelář, kliniku, místnost pro řidiče a školicí středisko. V rámci tohoto projektu Karmod také dodal administrativní budovu s rozlohou 2.140 m² s přepážkami pro kanceláře, která bude využívána po dobu 6 let. Období výstavby plynovodu známého jako Šahdeníz -2- potrvá do roku 2018, zatímco Šahdeníz -1- je známý jako ropovod Baku - Ceyhan.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty