Ubytovací objekty v areálu tepelné elektrárny

Celková plocha 1.553 m²
Oblast, která se má použít Turecko, Canakkale
V současné době si tento projekt prohlíží 44 hosté

Společnost Karmod s jistotou své značky postavila všechny budovy elektrárny, která bude hrát důležitou roli při zajišťování potřeb elektrické energie v regionu. Projekt elektrárny, který byl realizován ve městě Canakkale Biga, zahrnoval investici ve výši 2,5 miliardy dolarů.

V rámci projektového inženýrství elektrárny a jako partner dodavatele řešení byla společnost Karmod vybrána k realizaci stavby staveniště o rozloze 1553 metrů čtverečních.

V rámci projektu se počítalo se všemi obytnými místy a jednotkami, které jsou nezbytné pro uspokojení potřeb zaměstnanců během výstavby elektrárny, jako např: kanceláře pro zaměstnance, ubytovny, jídelny, kuchyně, sklep, zasedací místnosti, odpočinkové místnosti a WC a sprchy.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty