Budova střední školy v Turecku

Účel použití Gümüşhane Anatolian İmam Hatip High School a Kelt High School Additional Service Building
Model budovy Prefabrikovaný stavební systém
Počet budov 1
Celková plocha 7 učeben
Rok projektu 2012
Oblast, která se má použít Gumushane, Turecko
Doba dokončení 15 dní
V současné době si tento projekt prohlíží 63 hosté

Společnost Karmod dokončila a dodala projekt montované školy pro střední školu Anadolu Imam Hatip v Gumushane, jejíž studenti a učitelé budou novou budovu využívat v novém školním roce.

Guvernér a provinční národní školství navštívili novou školu, aby se přesvědčili, jaký komfort nová odlišná budova studentům nabízí namísto dřívějších dificitních podmínek, které zažívali ve svém vzdělávacím životě.

Uvítací prohlášení pronesl pan Cahit Karatepe zástupce guvernéra Gumushane, který prohlásil, že panelová školní budova byla dokončena v krátkém čase, přičemž zmizely všechny problémy, které se vyskytovaly v minulém období. Zdůraznil, že naši žáci nyní budou spokojeně absolvovat své vzdělání v jedné nové budově.

Montovaná škola se skládala ze 7 tříd a 1 sborovny.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty