Vojenská zařízení, Nigérie

Účel použití Vojenské zařízení
Model budovy Prefabrikovaná budova
Počet budov 7 Blok
Celková plocha 800 m²
Rok projektu 2016
Oblast, která se má použít Borno, Nigérie
Doba dokončení 21 dní
V současné době si tento projekt prohlíží 34 hosté

Podle prohlášení společnosti Karmod Prefabrik dokončila instalaci vojenských zařízení na severovýchodě Nigérie, která se skládala z celkem 7 jednotek.

Budovy byly postaveny v provincii Borno, kde jsou problémy z hlediska bezpečnosti.

Naše výrobky přepravujeme námořní dopravou na místa, která mají být instalována. Naše zkušené týmy dodávají stavby připravené k použití. Celkem jsme dodali 7 prefabrikovaných budov během 3 týdnů. Projekt zahrnuje jednu místnost pro vedoucí pracovníky, jídelnu, ubytovnu, víceúčelovou kancelář a budovu s WC a sprchou. Naše budovy bude využívat 50členná vojenská posádka. Na konci loňského roku jsme také realizovali projekt mobilní školy v provincii Borno, kde bude pro UNICEF studovat asi tisíc studentů.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty