Staveniště zlatého dolu v Guineji

Účel použití Dělnický tábor Campus
Model budovy Kontejner
Počet budov 140 jednotek
Celková plocha 2.100 m²
Rok projektu 2017
Oblast, která se má použít Guinea
Doba dokončení 80 dní
V současné době si tento projekt prohlíží 34 hosté

Společnost Karmod převzala stavbu budov, které budou sloužit dělníkům pracujícím při těžbě zlata v západní Africe.

Ředitel zahraničního obchodu společnosti zdůraznil použití standardních demontážních jednotek v projektu tábora pro dělníky v guinejském dole na zlato a také plně demontovaný kontejnerový systém, který byl vyroben poprvé na světě.

Jednotky, které jsme poslali, jsou díky našemu šroubovanému a uzamčenému systému kompletně demontovány a připraveny k použití ve velmi krátké době. Model 300x700 máme společně s jednotkou 230x595 kvůli preferencím zákazníků v kempinkových strukturách, které jsme v Guineji zřídili. V našem areálu je umístěno téměř 150 pracovníků a technického personálu. V rámci projektu máme v našich kontejnerových strukturách kanceláře, ubytovny a jídelny, sprchy s WC, prádelny a rekreační prostory. 

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty