Staveništní konstrukce projektu Giant Istanbul Marina

Účel použití Staveništní budovy projektů IstMarina
Model budovy Kontejner nové generace
Počet budov 3 (každý z nich je třípodlažní)
Celková plocha 2355 m²
Rok projektu 2024
Oblast, která se má použít Istanbul - Turecko
Doba dokončení 35 dní
V současné době si tento projekt prohlíží 52 hosté

Mezi sídlištěm a bývalou cementárnou Yunus byly přistaveny tři bloky obytných kontejnerů, včetně stavebních budov, které budou použity v projektu Istanbul Marina, který realizovala společnost DAP Construction.

Komplex budov sestávající ze tří bloků po třech podlažích je postaven z nové generace obytných kontejnerů Karmod a bude sloužit všem zaměstnancům pracujícím na projektu. Jídelna je vyrobena pomocí plně šroubovaného kontejnerového systému 3x7 a má celkovou plochu 819 m2. V rámci projektu DAP Eagle je možné zajistit stravování až pro 600 zaměstnanců najednou. Každý ze skladů má 3 podlaží a 2 bloky o rozloze 1 536 m2 a 480 lůžek. WC a sprchy jsou na každém patře oddělené.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty