Montovaná mateřská škola, Turecko

Oblast, která se má použít Turecko, Bursa
V současné době si tento projekt prohlíží 52 hosté

Společnost karmod, která staví do popředí ergonomii a funkčnost, konkuruje svými špičkovými technologiemi a know-how výstavbě montovaných školek. Zajištění funkčního prostoru a aktivního prostředí pro život dětí bylo na prvním místě priorit projektu. Společnost karmod vyrábí řešení montovaných staveb, která mohou sloužit různým potřebám bezpečného, pohodlného a vhodného použití v různých povětrnostních podmínkách.

Budova mateřské školy byla realizována technologií Karmod s ohledem na moderní pohled majitele pana Muruvveta Basa. V rámci projektu byly zahrnuty: místnosti pro aktivity, školící místnosti, herny, výstavní místnosti a další standardní prostory, které musí škola obsahovat. Nyní probíhá výuková činnost v mateřské škole Bursa.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty