Velkolepé ocelové domy v Panamě

V současné době si tento projekt prohlíží 91 hosté

Ocelové domy Karmod s vysokou kvalitou a rychlou výrobou a montáží se nyní používají v zemích Střední Ameriky v Panamě.Jednopodlažní a dvoupodlažní modely ocelových domů vznikly v Panamě ve městech Arraijan a Penonome. Celkem byly dodány 4 bytové jednotky připravené k užívání společností Karmod.

Montované rozebíratelné domy postavené v moderních výrobních závodech společnosti Karmod v Istanbulu byly do Panamy přepraveny námořní silniční dopravou. Jednou z nejdůležitějších vlastností ocelových domů Karmod je bezpečnost stavby. Ocelový materiál použitý v hlavním rámu konstrukce je vzájemně spojen systémy šroubů a svorníků, díky čemuž je odolný vůči zemětřesení, hurikánům a dalším situacím.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty