Projekt Ice Cabin v Eritreji

Počet budov 46 Units
V současné době si tento projekt prohlíží 26 hosté

Společnost Karmod dokončila dodávku komplexu 46 obytných pracovních kabin do Eritreje, africké země s horkým podnebím.

Obytné kabiny Karmod byly instalovány v Eritreji, kde je průměrná teplota 40 stupňů. Navzdory vysokým teplotám poskytují kabiny Karmod chladné prostředí díky vysoké izolaci použité při výrobě stěnových panelů. Proto jim zaměstnanci na pracovišti začali říkat "ledové kabiny".

Tyto kabiny na pracovišti zřízené společností Karmod pro pracoviště těžby zlata v Eritreji slouží jako kanceláře a ubytování pracovníků. Pro ubytování pracovníků těžby zlata na pracovišti byla využita celková plocha 2129 m², 6 kabin o rozměrech 3,9 x 18,3 m, 14 kabin 3,9 x 12,3 m, 24 ks 3,9 x 9,9 m a 1 ks 3,9 x 8 m a další modely tvoří celkový počet 70 kabin.

Projekt těžby zlata v Eritreji, který zřídila společnost Karmod, zahrnoval ubytovací kabiny pro manažery a pracovníky, pracovní kanceláře, zasedací místnosti, seminární místnost, ubytovny, jídelnu a kabiny se sprchami a WC.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty