Vrátit se zpět

Karmod chystá v Libyi velký projekt sociálního bydlení

Karmod 19.07.2023

Společnost Karmod realizovala mnoho bytových projektů po celém světě, včetně bytového projektu 1884 v Iráku, a po něm se dokončuje dohoda o velkém bytovém projektu v Libyi. První fáze projektu bude zahrnovat 500 domů a Karmod již dokončil a instaloval vzorový dům.

Libijský ministr pro bydlení a infrastrukturu pan Ali Hussein AlSharif navštívil jeden z našich vzorových domů v Libyi a získal od něj informace. Na základě toho se pan Ali Hussein Al-Sharif rozhodl navštívit moderní továrnu společnosti Karmod v Istanbulu, aby s ní podrobněji projednal systém výroby montovaných domů Karmod. Poté předal společnosti Karmod dobrou zprávu o jejich záměru v první fázi vyrobit 500 domů. Libyjský ministr pro bydlení a infrastrukturu pan Ali Hussein Al-Sharif upřednostnil společnost Karmod jako kvalitního výrobce v oblasti montovaných domů, který by pokryl nedostatek bytů na libyjském trhu. Dále zdůraznil kulturní vazby mezi Tureckem a Libyí.

Nyní zavolejte

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty