Vrátit se zpět

Společnost Karmod přivítala na veletrhu MUSIAD EXPO 2016 hosty ze 123 zemí.

Karmod 19.07.2023

Jedna z předních společností v oblasti montovaných staveb, společnost Karmod, přivítala na veletrhu MUSIAD EXPO 2016 hosty ze 123 zemí.

Generální ředitel společnosti Karmod, Mehmet Çankaya, uvedl, že jsme měli mnoho dvoustranných obchodních jednání, a zdůraznil, že na veletrhu přivítali návštěvníky od Afriky po Evropu, od Asie po Ameriku 4 dny.

Karmod je nejširší sortiment značky výrobků.

Pan Çankaya poznamenal, že značka Karmod má nejširší sortiment výrobků, a proto je o různá stavební řešení zájem z různých zemí. Zdůraznil, že dostáváme poptávku na výstavbu luxusní kancelářské budovy z Tanzanie, Džibutska atd. v blízkovýchodní Africe, dále staveništní budovy z Nigérie, Ghany, Konga atd. v západní Africe, montované stavební budovy z Alžírska, Libye atd., kabiny z Velké Británie a montované domy, chaty z Panamy, Peru atd. v Jižní Americe. Díky veletrhu jsme měli možnost představit sortiment našich výrobků hostům ze 123 různých zemí.

Při 30. výročí Karmod vyvážel do více než 90 zemí.

Mehmet Çankaya zdůraznil, že při oslavách 30. výročí společnosti Karmod vyvezli zboží do více než 90 zemí a pokračoval, že naším cílem je vyvážet do 100 zemí s nepřetržitým exportem. Realizovali jsme více než 60 projektů ve 30 zemích. To je nejdůležitějším důkazem toho, že společnost Karmod průběžně realizuje projekty v zemích, kam vyváží. "

7 tisíc 250 hostů ze 123 zemí.

Na 16. veletrh Musiad expo, který se konal od 9. listopadu do 13. listopadu 2016 v istanbulském výstavišti CNR, zavítalo 7 tisíc 250 podnikatelů a investorů ze 123 zemí. Členské společnosti Musiad, společnosti z členských zemí Organizace islámské spolupráce, místní a mezinárodní nevládní organizace, obce,
Partnerské instituce a organizace se této výstavy zúčastnily.

Nyní zavolejte

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty