Nové zařízení pro lyžařské centrum v pohoří Ergan

Celková plocha 160 m²
Oblast, která se má použít Krocan
V současné době si tento projekt prohlíží 17 hosté

Karmod pro montované stavby se nadále drží na špici. Nový projekt společnosti Karmod byl zahájen v nadmořské výšce 3000 m na vrcholu hory Ergan.

Erzincan bude mít druhou nejdelší lyžařskou trať na světě o délce 12 km. Nákladem 55 milionů dolarů a za koordinace guvernéra Erzincanu je náplní projektu poskytnout zázemí pro ubytování místních i zahraničních turistů.

Po vyhledávání a šetření ze strany úřadu guvernéra byla pro výstavbu prefabrikovaného objektu vybrána značka Karmod jako zkušená společnost v tomto oboru. Zařízení vzniklo na vrcholu hory Ergan s velkým úsilím a za velmi obtížných podmínek, aby bylo možné uspokojit potřebu ubytování lyžařských fanoušků.

Zařízení bylo speciálně navrženo s ohledem na drsné zimní podmínky na vrcholu.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty