Kontejner pro skladování solární energie

Počet budov 72 jednotek
Oblast, která se má použít Nigérie
V současné době si tento projekt prohlíží 81 hosté

Nová generace kontejnerů od společnosti Karmod je nyní zodpovědná za skladování solární energie v Nigérii. V zařízení na skladování solární energie ústřední energetické společnosti v Lagosu byly na novou generaci kontejneru Karmod nainstalovány solární kolektory a začaly skladovat energii. 

Energie nashromážděná slunečními kolektory na kontejneru se ukládá do speciálních baterií, které jsou instalovány v zařízení, a je přenášena do centrální distribuční sítě.

Nová generace kontejneru Karmod s nadstandardními vlastnostmi byla speciálně vybavena podle technických požadavků společnosti Lagos Energy Distribution Company. Jednotky připravené jako rozebraný kontejner byly do Nigérie přepraveny námořní dopravou. Šroubové a zásuvné jednotky byly dodány do společnosti a instalovány na místě. V rámci projektu bylo vyrobeno a instalováno 72 jednotek o rozměrech 230x595 cm.

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty