Vrátit se zpět

Karmod byl pozván do prezidentského pavilonu

Karmod 19.07.2023

Pan Mehmet Cankaya, generální ředitel společnosti Karmod, byl pozván na večeři do prezidentského paláce na počest prezidenta Gabonu pana Aliho Bonga a za účasti pana Abdullaha Gula, prezidenta Turecké republiky. Prezident Gul a prezident Bongo jednali o přátelství, bratrství a spolupráci obou zemí a zavázali se k dalšímu posílení politických vztahů. Pan Gul zdůraznil, že "chceme úzce spolupracovat s našimi partnery v Gabonu, abychom zlepšili všechny oblasti vztahů tím, že budeme věnovat pozornost rozvojovým iniciativám".

Gabon postaví 200 tisíc bytových jednotek

Jako jedna z předních společností v Turecku byla společnost Karmod pozvána na dvouhodinovou večeři, na které se delegace tureckých podnikatelů setkala s delegací gabonských podnikatelů. Za představenstvo společnosti Karmod se jednání o zřízení 200 tisíc bytových jednotek s investiční částkou 600 milionů dolarů zúčastnil viceprezident pan Mehmet cankaya.

Nyní zavolejte

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty