Vrátit se zpět

Karmod Ksa Saúdská Arábie Showroom

Karmod 19.07.2023

Společnost Karmod otevřela v listopadovém regionu Saúdské Arábie největší showroom montovaných domů na Blízkém východě s výstavní plochou 10 tisíc metrů čtverečních.

Slavnostní otevření proběhlo za široké účasti, včetně účasti saúdského státního ministra, generálního ředitele společnosti Karmod Mesuta Çankayi, guvernéra města Hubra Fahda Hasana Al Sultana a guvernéra města Bukeyriye (Bekiriye) Saliha Abdulaziho Al Khalify.

V projevu před slavnostním zahájením výstavy zdůraznil generální ředitel Mesut Çankaya, že je potěšující, že společnost Karmod, která vyrábí ve stavebnictví již více než 30 let, má k dispozici výstavní plochu této velikosti. Saúdská Arábie a země regionu nabízejí lepší služby na místě. Çankaya vysvětlil, že výstava významně přispěje k dalšímu rozvoji vzájemného přátelství mezi oběma zeměmi v listopadovém regionu.

Náš výstavní prostor v Saúdské Arábii, který jsme otevřeli v listopadu, nabízí velké množství výrobků, od montovaných domů přes ocelové domy, kontejnerové stavby, kancelářské budovy až po bezpečnostní kabiny pro kanceláře.

Nyní zavolejte

Naše projekty

To je náš úkol

Z jednoho konce světa na druhý nabízíme našim klientům přístup k prefabrikovanému sektoru vyrobenému s nejnovější technologií světa. Garantujeme spolehlivost prostřednictvím technologie a inovací, flexibilních obchodních modelů a inteligentních řešení dodavatelského řetězce, která vytvářejí hodnotu pro vás tím, že sledují výrobní síť projektu.

Objevte

Naše hlavní projekty